Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 10

Wszystkich 46707

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Aby dzięki zaangażowaniu swoich członków Kościół w Afryce był zaczynem jedności wśród narodów, znakiem nadziei dla tego kontynentu.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2019

8 NIEDZIELA ZWYKŁA

03.03.2019

 

„Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?” /Łk 6,39-4/

 

dwunastu-12-apostołówPrzyszliśmy na Mszę św. aby spotkać się z Bogiem i słuchać Jego nauczania. Jezus dziś mówi: „Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku ?”.

 

Zamiast koncentrować się na słabościach innych zacznijmy nawrócenie od siebie. Nikt z nas przecież nie jest bez grzechu. Stańmy w prawdzie przed Bogiem i wyznając Mu nasze winy prośmy o Jego błogosławieństwo, abyśmy wydawali dobre owoce w codziennym życiu.

 

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień modlitw o trzeźwość narodu. To szczególny czas duchowego wsparcia wszystkich zmagających się z problemem uzależnienia oraz modlitwy o trzeźwość w naszych rodzinach i parafii. Nie bądźmy obojętni – jeszcze wielu potrzebują naszego przykładu i wytężonej modlitwy.

Polecamy

Polecamy

Polecamy