Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 10

Wszystkich 46707

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Aby dzięki zaangażowaniu swoich członków Kościół w Afryce był zaczynem jedności wśród narodów, znakiem nadziei dla tego kontynentu.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

VII NIEDZIELA ZWYKŁA 2019

7 NIEDZIELA ZWYKŁA - SYNODALNA

24.02.2019

 

„Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny”. /Łk 6,27-38/

 

7 NIEDZIELA ZWYKLA 2019Nasz udział we Mszy św. jest nie tylko spełnieniem obowiązku. Stanowi również okazję do modlitwy za siebie i za innych. Ofiara Chrystusa, którą wspominamy i pragniemy naśladować jest dla nas wzorem codziennego poświęcenia. Chrystus przecież oddał swoje życie za każdego z nas. Okazał nam pomoc, na którą sobie nie zasłużyliśmy. Uczynił to z miłości do każdego i każdej z nas.

  

W kolejnej niedzieli synodalnej pragniemy zatem na Jego wzór modlić się za rodziny, które znajdują się wielorakich potrzebach duchowych i materialnych.

 

Niech rozważanie słowa Bożego i przyjęcie Komunii św. pomoże nam wypracować postawę otwartości i wrażliwości na potrzeby rodzin, które żyją wokół nas.

Polecamy

Polecamy

Polecamy