Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 200

Wszystkich 265421

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów

Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej, duszpasterskiej, duchowej i wspólnotowej, która doprowadzi ich do bycia wiarygodnymi świadkami Ewangelii.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 2023

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

13.08.2023

 

„Odwagi, Ja jestem, nie bójcie się”. /Mt 14,22–33/

 

Bez nazwyNiedzielna Msza święta jest dla nas wyjątkowym spotkaniem z Jezusem Chrystusem.

 

Wśród burz i niepokojów współczesnego życia potrzeba nam chwili ciszy, modlitwy i tego z Nim spotkania. On mówi dziś do nas: „ Odwagi, Ja jestem, nie bójcie się”. Dlatego prośmy dziś Boga, aby każdego dnia umacniał nas w wierze.

 

Niech więc ta Eucharystia będzie dla nas oddechem wiary i pomocą do bezpośredniego kontaktu z Bogiem.

Polecamy

Polecamy

Polecamy