Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 18

Wszystkich 233083

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za ludzi żyjących na marginesie

Módlmy się, aby ludzie, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, w nieludzkich warunkach egzystencjalnych, nie byli zapominani przez instytucje i by nigdy nie byli uważani za pozbawionych wartości.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

ODNOWIENIE MISJI ŚWIETYCH 2022

RENOWACJA MISJI ŚWIETYCH W NASZEJ PARAFII

22 – 27.10.2022  

 

hqdefaultDokładnie przed rokiem przeżywaliśmy wspólnie Czas Misji Świętych. Był to czas szczególnej łaski Bożej i działania Boga pośród nas a także okazja do osobistego nawrócenia i pogłębienie wiary. Dziś przeżywamy ich renowację czyli odnowienie. Wszystko, co nas otacza wymaga nieustannej troski i odnawiania. Tak jest również z życiem duchowym człowieka. Ono także domaga się pielęgnacji.

 

Okazją ku temu jest praktyka Renowacji Misji Świętych. Odbywa się ona po upływie jednego roku. Renowacja Misji Świętych to okazja by odnowić nasze misyjne postanowienia, poprzez którą jeszcze bardziej umacniamy naszą przyjaźń i więź z Chrystusem. Po raz kolejny możemy ubogacić swoje życie duchowe przez Słowo Boże , które w tych dniach będzie obficie do nas kierowane. Otworzmy się na działanie Ducha Świętego, który  uzdalnia ludzkie serca do przyjęcia Go wiarą.

 

Niech to będzie dla każdego z nas okazja do bardzo osobistego przeżycia tych szczególnych dni danych nam od Boga i dobrej spowiedzi. Plan Renowacji Misji znajduje się pod ogłoszeniami parafialnymi i w gablocie ogłoszeń.

Polecamy

Polecamy

Polecamy