Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 192

Wszystkich 219473

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

O zniesienie tortur

Módlmy się, aby wspólnota międzynarodowa podjęła konkretne działania, zmierzające do zniesienia tortur, zapewniając wsparcie ofiarom i ich rodzinom.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 2022

29 NIEDZIELA ZWYKŁA

16.10.2022   

 

„Pan, kiedyś stanął nad brzegiem” / Barka/

 

xxi-dzien-papieski57-600x400Dziś przeżywamy już XXII Dzień Papieski. Tegoroczne przesłanie brzmi „Blask prawdy”.

 

Dni Papieskie są obchodzone w Polsce jako wyraz wdzięczności i łączności duchowej ze św. Janem Pawłem II. W tym roku jesteśmy zaproszeni, by odkryć w sobie to niezwykłe powołanie do tego, by być ludźmi prawdy, którzy nie lękają się w swojej codzienności stawać w jej obronie.

 

Wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierający edukację wybitnie uzdolnionej ubogiej młodzieży.

Polecamy

Polecamy

Polecamy