Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 2

Wszystkich 195267

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za organizacje wolontariatu

Módlmy się, aby organizacje wolontariatu i zajmujące się promocją człowieka znalazły osoby pragnące angażować się na rzecz dobra wspólnego oraz aby szukały wciąż nowych dróg współpracy na poziomie międzynarodowym.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 2022

31 NIEDZIELA ZWYKŁA

30.10.2022   

                              

„Zacheuszu, … dziś muszę się zatrzymać w twoim domu” /Łk 19, 1-10/

 

mbbrzeg.archidiecezja.wrocBóg ukochał swoje stworzenie i wszystkich pragnie doprowadzić do zbawienia.

 

Dzisiaj to zbawienie może stać się naszym udziałem, jeżeli przyjmiemy Chrystusa i zaprosimy Go do swego domu, jak przyjął Pana Zacheusz. Spotykając Chrystusa, Zacheusz doświadczył wewnętrznej przemiany, jego życie nabrało dla niego nowego znaczenia.

 

Syn Człowieczy przez tę Eucharystię nieustannie szuka zagubionych i obdarza swymi dobrami. Chce również zatrzymać się w twoim domu… zejdź prędko z drzewa.

Polecamy

Polecamy

Polecamy