Za małych i średnich przedsiębiorców

Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.

OGŁOSZENIA: 31 LIPCA - 7 SIERPNIA 2022

31 lipca 2022 r.

1. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• w poniedziałek - św. Alfonsa Marię Liguoriego, bpa i dok. Kościoła,

• w czwartek - św. Jana Marię Vianneya, prezbitera,

• w sobotę - Święto Przemienienia Pańskiego.

2. W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Pół godziny wcześniej zapraszamy na różaniec.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota sierpnia:

• w czwartek rano pomodlimy się o nowe powołania do służby Bożej z naszej parafii,

• w piątek okolicznościowa spowiedź: rano przed Mszą świętą i po południu od 17:00,

• w piątek pomodlimy się również za misje i zbierzemy ofiary na ten cel,

• adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 17:00 do Mszy wieczornej, a potem dalszy ciąg adoracji, na którą zapraszamy szczególnie Honorową Straż Serca Jezusowego,

• odwiedziny chorych z posługą w pierwszy piątek od 9:00. Prosimy o zgłoszenie chorych w zakrystii.

4. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańca po Mszy świętej porannej.

5. Wyrażamy wdzięczność Róży św. Aniołów Stróżów z Książnic za modlitwę różańcową w każdą środę lipca. W sierpniu o poprowadzenie różańca w środę pół godziny przed wieczorną Mszą świętą proszona jest Róża św. Rity z Książnic (Zelator - Teresa Serafin).

6. Każdego roku chcemy wyrazić wdzięczność Bogu za zebrane plony. W związku z tym bardzo prosimy mieszkańców Targowiska o przygotowanie okolicznościowego wieńca, który poświęcimy wraz z ziołami i kwiatami 15 sierpnia.

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Obrał 199, Lisowski 170, Sochacki 141, Świętek 177, Gądek 144, Pałczyński 25, Chwastek 212, Kardas 38, Świętek 371.

8. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na cele inwestycyjne. Ofiary z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na cele diecezjalne. Polecamy nowy nr GN życząc przyjemnej lektury świątecznej.

9. Ogłoszenie społeczne: W dniu 9 sierpnia (wtorek) od godz. 8:30 w Ośrodku Zdrowia w Siedlcu odbędzie się kompleksowe badanie wzroku wraz z możliwością zakupu okularów. Szczegółowe informacje na plakacie i w Ośrodku Zdrowia.

10. Wszystkim uczestnikom liturgii życzymy błogosławionego całego tygodnia!