Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 7

Wszystkich 184823

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za małych i średnich przedsiębiorców

Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 31 LIPCA - 7 SIERPNIA 2022

18 Niedziela Zwykła

31 lipca 2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• w poniedziałek - św. Alfonsa Marię Liguoriego, bpa i dok. Kościoła,

• w czwartek - św. Jana Marię Vianneya, prezbitera,

• w sobotę - Święto Przemienienia Pańskiego.

 

2. W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Pół godziny wcześniej zapraszamy na różaniec.

 

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota sierpnia:

• w czwartek rano pomodlimy się o nowe powołania do służby Bożej z naszej parafii,

• w piątek okolicznościowa spowiedź: rano przed Mszą świętą i po południu od 17:00,

• w piątek pomodlimy się również za misje i zbierzemy ofiary na ten cel,

• adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 17:00 do Mszy wieczornej, a potem dalszy ciąg adoracji, na którą zapraszamy szczególnie Honorową Straż Serca Jezusowego,

• odwiedziny chorych z posługą w pierwszy piątek od 9:00. Prosimy o zgłoszenie chorych w zakrystii.

 

4. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańca po Mszy świętej porannej.

 

5. Wyrażamy wdzięczność Róży św. Aniołów Stróżów z Książnic za modlitwę różańcową w każdą środę lipca. W sierpniu o poprowadzenie różańca w środę pół godziny przed wieczorną Mszą świętą proszona jest Róża św. Rity z Książnic (Zelator - Teresa Serafin).

 

6. Każdego roku chcemy wyrazić wdzięczność Bogu za zebrane plony. W związku z tym bardzo prosimy mieszkańców Targowiska o przygotowanie okolicznościowego wieńca, który poświęcimy wraz z ziołami i kwiatami 15 sierpnia.

 

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Obrał 199, Lisowski 170, Sochacki 141, Świętek 177, Gądek 144, Pałczyński 25, Chwastek 212, Kardas 38, Świętek 371.

 

8. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na cele inwestycyjne. Ofiary z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na cele diecezjalne. Polecamy nowy nr GN życząc przyjemnej lektury świątecznej.

 

9. Ogłoszenie społeczne: W dniu 9 sierpnia (wtorek) od godz. 8:30 w Ośrodku Zdrowia w Siedlcu odbędzie się kompleksowe badanie wzroku wraz z możliwością zakupu okularów. Szczegółowe informacje na plakacie i w Ośrodku Zdrowia.

 

10. Wszystkim uczestnikom liturgii życzymy błogosławionego całego tygodnia!

Polecamy

Polecamy

Polecamy