OGŁOSZENIA: 23 - 30 STYCZNIA 2022

23 stycznia 2022 r.

1. W liturgii Kościoła tego tygodnia wspominamy:

•w poniedziałek - św. Franciszka Salezego, bpa i dok. Kościoła,

•we wtorek - Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła,

•w środę - św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów,

•w piątek - św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i dok. Kościoła,

•w sobotę - Święto Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.

2. W środę zapraszamy na Mszę świętą z Nowenną o 17:00. Pół godziny wcześniej różaniec.

3. Parafialny Zespół Synodalny zapraszamy w piątek na Mszę świętą i adorację na godz. 17:00, a potem spotkanie na plebanii.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11:00 liturgię ubogaci śpiewem kolęd Chór GAUDIUM z Kłaja, który po Mszy wykona jeszcze kilka kolęd i pastorałek. Natomiast o godz. 15:00 będzie w naszym kościele rodzinne kolędowanie z DSM, organistą i dziećmi grającymi na instrumentach muzycznych. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian!

5. Składamy serdeczne podziękowanie Parafianom z Książnic za przygotowanie kościoła na niedzielę. W sobotę na 7:00 zapraszamy do sprzątania kolejnych Parafian z Książnic: Rajca 239, Sroka 205, Długosz 241, Gaca 79, Filipek 186, Kowalski 76, Łach 153, Kadłuczka 188, Frydel 8, Martyka 6, Wiśniowski 240.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczymy na ubezpieczenie kościoła, kaplicy w Targowisku, starej plebanii i budynków gospodarczych. Ofiary składane za tydzień w niedzielę inwestycyjną przeznaczymy na zapłatę za dotychczasowe prace wykonane przy nagłośnieniu i instalacji monitoringu w naszym kościele.

7. Caritas Diecezji Tarnowskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na cele charytatywne realizowane na terenie diecezji. Szczegóły oraz informacje, jak to zrobić znajdziemy na specjalnych ulotkach, które można zabrać przy wyjściu z kościoła.

8. Zachęcamy do nabycia nowego numeru GN.

9. Wszystkim Parafianom i uczestnikom liturgii życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia!