Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 3

Wszystkich 233025

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za ludzi żyjących na marginesie

Módlmy się, aby ludzie, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, w nieludzkich warunkach egzystencjalnych, nie byli zapominani przez instytucje i by nigdy nie byli uważani za pozbawionych wartości.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 15 - 22 KWIETNIA 2018

3 Niedziela Wielkanocna

15 kwietnia 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Dzisiejsza Niedziela Biblijna rozpoczyna w Kościele Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Jest to dla nas okazja do częstszego sięgania po Słowo Boże, które Kościół zastawia dla nas każdego dnia.

 

2. W najbliższą sobotę nastąpi uroczyste rozpoczęcie V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Uroczystość rozpocznie się w Sanktuarium MB Fatimskiej w Tarnowie o godz. 10:00, skąd wyruszy procesja do katedry tarnowskiej, gdzie o godz. 11:00 rozpocznie sie Msza święta pod przewodnictwem metropolity krakowskiego Ks. abpa Marka Jędraszewskiego. W rozpoczęciu Synodu wezmą też udział przedstawiciele Parafialnego Zespołu Synodalnego z Ks. Proboszczem. Całe dzieło V Synodu polecamy waszym modlitwom.

 

3. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Targowisko zaprasza na obchody 820 lat Targowiska w dniach 21 i 22 kwietnia. Obchody rozpocznie Msza święta w intencji mieszkańców w kaplicy w sobotę o godz. 16:00. Po Mszy świętej prezentacja multimedialna oraz film w Wiejskim Domu Kultury. W niedzielę dalsza część uroczystości od godz. 16:00. W programie prelekcje oraz scenka historyczna w wykonaniu młodzieży ze SP w Targowisku. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

 

4. Przyszła niedziela nazywana Niedzielą Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka będzie przeznaczona na WSD w Tarnowie.

 

5. Wszystkie dzieci zapraszamy na swoją comiesięczną Mszę świętą w następną niedzielę o godz. 11:00.

 

6. Składamy serdeczne podziękowanie Parafianom z Targowiska za przygotowanie kościoła na niedzielę. W sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy kolejnych parafian z Targowiska: Gądek 453, Strach 259, Rączka 444, Szewczyk 519, Strach 493, Górczewski 386, Mięso 363, Bielec 285, Dziedzic 139, Korbut 129.

 

 

7. Dziękujemy bardzo za ofiary złożone dziś na tacę. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej życząc przyjemnej lektury świątecznej.

 

8. Wszystkim uczestnikom liturgii życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia!

Polecamy

Polecamy

Polecamy