Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 78

Wszystkich 148702

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Ekologicznie zrównoważony styl życia

Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 25 LIPCA - 01 SIERPNIA 2022

17 Niedziela Zwykła

25 lipca 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1.W liturgii Kościoła tego tygodnia wspominamy:

• w poniedziałek - św. Joachima i Annę - rodziców NMP,

• w czwartek - św. Martę,

• w sobotę - św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.

 

2. W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Pół godziny wcześniej różaniec. Zapraszamy!

 

3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się sierpień - miesiąc trzeźwości, który ma nam przypomnieć o konieczności zachowania trzeźwości w naszych domach i rodzinach.

 

4. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańca po porannej Mszy świętej.

 

5. Osoby, które nie odebrały jeszcze aneksów na Pielgrzymkę na Bałkany, bardzo prosimy, aby to uczynić w najbliższym czasie w zakrystii.

 

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać Parafianom z Targowiska za posprzątanie kościoła na niedzielę. Na sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Sawa 443, Szar 442, Świętek 17, Puścizna 44, Zamęta 58, Mikuła 49, Dubak 178, Japa 108, Ludwa 279.  

 

7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. W przyszłą niedzielę ofiarami do puszek wesprzemy wszystkich poszkodowanych przez powodzie i nawałnice, jakie przeszły w ostatnim czasie w Polsce oraz w Niemczech i krajach Beneluksu, odpowiadając w ten sposób na Apel Przewodniczącego KEP z ubiegłej niedzieli. Polecamy nowy nr Gościa Niedzielnego życząc przyjemnej lektury.

 

8. Dziś na zakończenie każdej Mszy świętej odmówimy modlitwę za kierowców, a po błogosławieństwie ogólnym będzie mieć miejsce błogosławieństwo pojazdów wokół kościoła. Z góry Bóg zapłać za każdą ofiarę na środki transportu dla misjonarzy, a każdy kierowca otrzyma zapach samochodowy z wizerunkiem św. Krzysztofa oraz modlitwą na odwrocie.

 

9. Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom tego tygodnia życzymy Błogosławieństwa Bożego, a kierowcom szczęśliwych i bezpiecznych podróży. Niech św. Krzysztof ma Was w swojej opiece!

Polecamy

Polecamy

Polecamy