Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 70

Wszystkich 152376

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Uczniowie misjonarze

Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 18 - 25 LIPCA 2021

16 Niedziela Zwykła

18 lipca 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w naszym kościele o godz. 7:00, 10:00 oraz popołudniu o 18:00. W kaplicy w Targowisku w sobotę o godz. 18:00.

                                           

 

2. W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Wcześniej modlitwa różańcowa.

 

3. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• w czwartek - Święto Św. Marii Magdaleny,

• w piątek - Święto Św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy,

• w sobotę - św. Kingę, dziewicę, patronkę diecezji.

 

4. W przyszłą niedzielę 25 lipca na zakończenie XXII Tygodnia św. Krzysztofa, chcemy kolejny raz włączyć się w ogólnopolską Akcję św. Krzysztof i po każdej Mszy świętej będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych, a ofiary, jakie przy tej okazji będzie można złożyć do puszki zostaną przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Każdy kierowca otrzyma zapach samochodowy z wizerunkiem św. Krzysztofa i modlitwą. Serdecznie zapraszamy!

 

5. Pomimo wakacji i trwających upałów, które dają się wszystkim we znaki, zwracamy się z prośbą o uszanowanie świątyni przez godny strój zarówno wewnątrz, jak i stojąc na placu kościelnym. Prosimy również korzystających z kancelarii, zwłaszcza narzeczonych, aby nie przychodzić na rozmowy przedmałżeńskie w krótkich spodenkach, bo w ten sposób nie wypada.

 

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Kołos 171, Chyl 11, Marzec 220, Ślęczek 380, Ślęczek 535, Stokłosa 32, Gądek 20, Kluza 187, Korbut 157, Słodki 206.

 

7. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na WSD w Tarnowie oraz za specjalne ofiary na potrzeby parafii złożone w ostatnim czasie: z Targowiska nr 291 i nr 294.Ofiary z przyszłej ostatniej niedzieli miesiąca przeznaczymy na cele inwestycyjne.

 

8. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Gościa Niedzielnego.

 

9. Wszystkim Solenizantom tego tygodnia, w tym także ks. Krzysztofowi życzymy obfitości łask Bożych i opieki świętych Patronów.

Polecamy

Polecamy

Polecamy