Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie.

OGŁOSZENIA: 1 KWIETNIA 2018

NIEDZIELA ZAMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1 kwietnia 2018 r.

1. Jutro drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy. Msze święte w naszym kościele według porządku niedzielnego: o 7:00, 9:00, 11:00 i po południu o 16:00.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone wczoraj i dzisiaj na ogrzewanie naszego kościoła oraz salek w budynku parafialnym, a także z Wielkiego Piątku na utrzymanie miejsc świętych w Ziemi Świętej. Jutrzejsza składka jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski JPII w Krakowie i Tarnowie oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. Wszystkim Drogi Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech Zmartwychwstały Pan rozjaśni nasze ciemności i obudzi w nas pragnienie szukania Go, jak to uczyniła Maria Magdalena i Apostołowie. Niech zaprowadzi nas do pustego grobu, byśmy zobaczyli, że to On jest tym, który może odsunąć każdy kamień w naszym życiu. Radujmy się - Jezus żyje i jest z nami! Niech nas umocni Jego błogosławieństwo!