Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 0

Wszystkich 189117

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

O Kościół otwarty na wszystkich

Módlmy się, aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w jej głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 1 KWIETNIA 2018

NIEDZIELA ZAMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1 kwietnia 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Jutro drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy. Msze święte w naszym kościele według porządku niedzielnego: o 7:00, 9:00, 11:00 i po południu o 16:00.

 

2. Bóg zapłać za ofiary złożone wczoraj i dzisiaj na ogrzewanie naszego kościoła oraz salek w budynku parafialnym, a także z Wielkiego Piątku na utrzymanie miejsc świętych w Ziemi Świętej. Jutrzejsza składka jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski JPII w Krakowie i Tarnowie oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski.

 

3. Wszystkim Drogi Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech Zmartwychwstały Pan rozjaśni nasze ciemności i obudzi w nas pragnienie szukania Go, jak to uczyniła Maria Magdalena i Apostołowie. Niech zaprowadzi nas do pustego grobu, byśmy zobaczyli, że to On jest tym, który może odsunąć każdy kamień w naszym życiu. Radujmy się - Jezus żyje i jest z nami! Niech nas umocni Jego błogosławieństwo!

Polecamy

Polecamy

Polecamy