Sztuczna inteligencja

Aby postęp w zakresie robotyki i sztucznej inteligencji zawsze służył istocie ludzkiej

OGŁOSZENIA: 22 - 29 LISTOPADA 2020

Uroczystość Chrystusa Króla

22 listopada 2020 r.

1. Dzisiejsza Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata jest świętem patronalnym Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Akcji Katolickiej.

2. W środę Msza święta z nowenną do MB Nieustającej Pomocy o 17:00. Wcześniej modlitwa różańcowa. Nie będzie w środę Mszy świętej rano o 6:30!

3.W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu, czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

4. Dziękujemy Parafianom z Książnic za przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za ofiarę na wywóz śmieci. W przyszłą sobotę o posprzątanie kościoła i otoczenia na okres zimowy zapraszamy na godz. 7:00 Parafian z 20 numerów z Książnic: Murzyn 197, Styczeń 218, Substelny 225, Migdał 207, Pustuła 62, Augustyn 200, Lisowski 69, Dąbrowska 164, Dąbrowski 238, Piwowar 67, Pilch 37, Chwastek 153, Mróz 206, Dudziak 165, Gać 70, Chmielek 223, Bochus 232, Kawalec 133, Wolak 93, Malarz 129. Prosimy o zabranie grabek do liści.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na wypłacenie wywozu śmieci z cmentarza. Ofiary z przyszłej niedzieli inwestycyjnej przeznaczymy na wypłacenie prac już wykonanych przy remoncie kuchni i pokoju gościnnego w budynku plebanii.

6. Zachęcamy do nabycia Gościa N. oraz Małego Gościa na grudzień, do którego dołączona jest płyta CD "Cud nad cudami" z piosenkami Magdy Anioł. W zakrystii są kalendarze ścienne po 6 zł.

7. W dniu dzisiejszym na zakończenie Mszy świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi, za co możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

8. Wszystkim Parafianom życzymy zdrowia i obfitości łask Bożych!