Misja świeckich w Kościele

Aby na mocy chrztu wierni świeccy, zwłaszcza kobiety, mieli większy udział w instytucjach odpowiedzialnych za Kościół

OGŁOSZENIA: 23 - 30 SIERPNIA 2020

23 sierpnia 2020 r.

1. Przypominamy, że do końca sierpnia Msze święte w naszym kościele według wakacyjnego porządku.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy wspomnienie:

• w poniedziałek - Święto św. Bartłomieja, Apostoła,

• w czwartek - św. Moniki,

• w piątek - św. Augustyna, bpa i doktora Kościoła,

• w sobotę - Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

3. W środę wypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza święta z uroczystości będzie tylko wieczorem o godz. 18:00. Wszystkich czcicieli Matki Bożej Królowej naszego Narodu serdecznie zapraszamy na Eucharystię z Nowenną Nieustającą.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Golarz 54, Łach 91, Janik 80, Król 147, Szostak 147, Burkowski 114A, Stokłosa 132, Sowa 128, Szczudło 78, Chudecki 217, Skoczek 216.

5. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczymy na wypłacenie ostatnio wykonanego remontu klatki schodowej i hollu na plebanii oraz za specjalną ofiarę na potrzeby parafii: z Targowiska nr 44. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na dokończenie spłaty parkingu kościelnego. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego, w którym przeczytamy o koniecznych zmianach, jakie stoją przed parafiami w Polsce w związku z zaleceniami Watykańskiej Kongregacji ds. Duchowieństwa oraz artykuł o MB Królowej Tatr.

6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia!