Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 4

Wszystkich 100285

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Nasze rodziny

By współczesne rodziny były wspierane miłością, szacunkiem i radą.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 05 - 12 LIPCA 2020

14 Niedziela Zwykła

5 lipca 2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w naszym kościele o godz. 7:00, 10:00 oraz po południu o 18:00. W kaplicy w Targowisku w sobotę o godz. 18:00.

                   

2. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• w poniedziałek - bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę,

• w środę - św. Jana z Dukli, prezbitera,

• w sobotę - Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

 

3. W środę Msza święta z Nowenną Nieustającą o godz. 18:00. Pół godziny wcześnie modlitwa różańcowa. Serdecznie zapraszamy!

 

4. Przypominamy, że chrzest święty udzielany jest w naszym kościele w drugą niedzielę miesiąca na Mszy świętej o godz. 11:00, natomiast w lipcu i sierpniu o godz. 10:00. Tylko w wyjątkowych sytuacjach chrzcimy w innym czasie poza Mszą świętą. Bardzo prosimy, aby zapisując dziecko do chrztu dostarczyć kserokopię aktu urodzenia dziecka z USC oraz wybierać na chrzestnych osoby, którym prawo kościelne na to pozwala.

 

5. Nie przyjmujemy jeszcze intencji mszalnych na 2021 r. Bardzo prosimy o wstrzymanie się z zamawianiem.

 

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Lech 258, Lech 367, Bieda 239, Świętek 491, Golarz 460, Chojnacki 274, Wiśniowski 342, Pobożniak 502, Migo 299, Gądek 382.

 

7. Raz jeszcze usilnie przypominamy, że kontenery cmentarne służą na odpadki z cmentarza, a nie bezpośrednio przywożone z domu. Mamy już nagranie z monitoringu samochodu ze śmieciami z Książnic i dotrzemy pod wskazany adres w celu wyjaśnienia. Po ostatnich podwyżkach płacimy już prawie 2 tysiące miesięcznie za wywóz śmieci, czyli jedną składkę niedzielną z miesiąca.

 

8. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na cele diecezjalne oraz za indywidualną ofiarę na parking z Łężkowic nr 118. Dziękujemy również za ofiary na służbę kościelną w czerwcu. Lista ofiarodawców jest w gablocie ogłoszeń. Zachęcamy do nabycia nowego numeru GN życząc przyjemnej lektury.

 

9. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stanisław Leśniak z Książnic i śp. Zygmunt Denisiuk z Targowiska, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o 15:30. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu…

10. Drogim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia!

Polecamy

Polecamy

Polecamy