Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 95

Wszystkich 92195

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Wyzwolenie z uzależnień

Módlmy się, aby wszystkie osoby będące pod wpływem uzależnień uzyskały dobrą pomoc i towarzyszenie

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 26 STYCZNIA - 02 LUTEGO 2020

3 Niedziela Zwykła

26 stycznia 2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. W tym tygodniu z racji ferii zimowych Msze święte w naszym kościele będą tylko wieczorem o 17:00 z wyjątkiem pierwszej soboty lutego.

 

2. W liturgii Kościoła tego tygodnia wspominamy:

•we wtorek - św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i dok. Kościoła,

•w środę - Święto Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie,

•w piątek - św. Jana Bosko, prezbitera.

 

3. W środę zapraszamy na Mszę świętą z Nowenną o 17:00. Pół godziny wcześniej różaniec.

 

4. W pierwszą sobotę miesiąca Msza o Niepokalanym Sercu Maryi o 6:30.

 

5. W przyszłą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy świętej będzie poświęcenie gromnic. Po Mszy o 7:00 zmiana tajemnic różańca.

 

6. Za wszystkich Parafian, którzy nas przyjęli w tym roku z wizytą duszpasterską odprawimy Mszę świętą w piątek o godz. 17:00 w naszym kościele.

 

7. Składamy serdeczne podziękowanie Parafianom z Łężkowic za przygotowanie kościoła na niedzielę. W sobotę na 7:00 zapraszamy do sprzątania kolejnych Parafian z Łężkowic: Chwastek 49, Wiśniowski 85, Tabor 74, Skłodowski 43, Banach 103, Cieniewicz 93, Wójcik 46, Chudecki 65, Włodarczyk 87, Pawlik 116.

 

8. Demontaż szopki i choinek będzie w następny poniedziałek po Mszy wieczornej. Bardzo prosimy Panów oraz lektorów, którzy pomagali ustawić drzewka na święta o pomoc przy ich usunięciu.

 

9. Dziękujemy serdecznie za ofiary złożone dziś na tacę na inwestycje parafialne czekające nas w tym roku oraz za ofiary na cmentarz z Targowiska nr 360 i nr 418. Ofiary z przyszłej niedzieli 2 lutego zostaną przeznaczone na klasztory klauzurowe w naszej diecezji.

 

10. Zachęcamy do nabycia nowego numeru GN życząc przyjemnej lektury.

 

11. Wszystkim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia, a dzieciom udanych i bezpiecznych ferii!

Polecamy

Polecamy

Polecamy