Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 25

Wszystkich 267953

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju

Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 18- 25 SIERPNIA 2019

20 Niedziela Zwykła

18 sierpnia 2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. W środę Msza święta z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18:00.

 

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy wspomnienie:

• we wtorek - św. Bernarda, opata i doktora Kościoła,

• w środę - św. Piusa X, papieża,

• w czwartek - NMP Królowej,

• w sobotę - Święto św. Bartłomieja, Apostoła.

 

3. W przyszłą niedzielę zakończy się Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Wszystkich pielgrzymów na czele z diakonem Łukaszem polecajmy wstawiennictwu MB Częstochowskiej.

 

4. Wyjazd na dwudniową wycieczkę parafialną do Budapesztu i Egeru będzie w najbliższy piątek o godz. 5:00 spod naszego kościoła. Zbiórka wszystkich uczestników o godz. 4:45. Powrót z Węgier o północy z soboty na niedzielę.

 

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Cempa 238, Chojnacki 405, Denisiuk 255, Migdał 265, Chudecki 412, Chwastek 112, Chyrc 307, Czubak 46, Zawadzki 346, Wątorek 326.

 

6. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę oraz za ofiary z 15 sierpnia na bieżące wydatki parafialne. Ofiary z przyszłej niedzieli inwestycyjnej przeznaczymy na prace wykonywane obecnie na cmentarzu. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa Niedzielnego.

 

7. Ogłoszenie społeczne: W Niepołomickim Centrum Profilaktyczno-Leczniczym w Łężkowicach 115 w dn. 27 sierpnia odbędą się badania wzroku oraz pomiar ciśnienia śródgałkowego dla mieszkańców gminy. Zapisy telefonicznie do dnia 27 sierpnia pod nr 12/284-00-06. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.

 

8. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy opieki Opatrzności na cały najbliższy tydzień!

Polecamy

Polecamy

Polecamy