Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 8

Wszystkich 55597

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Aby rodziny, dzięki życiu pełnemu modlitwy i miłości, stawały się coraz bardziej „laboratoriami humanizacji”.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 10 - 17 MARCA 2019

1 Niedziela Wielkiego Postu

10 marca 2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Nabożeństwa pasyjne w naszym kościele odprawiamy: Droga Krzyżowa w piątek o 16:30 oraz w sobotę dla dzieci o 9:00, natomiast Gorzkie Żale w niedzielę o 15:00. W tym tygodniu dodatkowo Droga Krzyżowa dla młodzieży w piątek o 19:00. Zachęcamy do licznego udziału w tych pięknych nabożeństwach.

 

2. Uczniów klas VII z terenu naszej parafii, a uczących się w szkołach poza parafią ks. Krzysztof zaprasza na spotkanie w czwartek po wieczornej Mszy świętej.

 

3. Msza święta dla dzieci z błogosławieństwem indywidualnym na zakończenie w przyszłą niedzielę o 11:00. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

 

4. Informujemy Parafian, że w ramach Wielkiego Postu planujemy rekolekcje parafialne, w tym również rekolekcje dla dzieci i młodzieży od 4 niedzieli Wielkiego Postu, czyli od 30 marca do 3 kwietnia.

 

5. Lista chętnych (55 osób) na pielgrzymkę parafialną do Lwowa i Żółkwi w dn. 7 - 9 czerwca 2019 r. została zamknięta w ostatni wtorek. Ponieważ chcemy podpisać umowę na wyjazd z Biurem Pielgrzymkowym, dlatego prosimy, aby pierwszą ratę 200 zł. wpłacić do 5 kwietnia, natomiast kolejną 300 zł. do 5 maja. W maju odbędzie się spotkanie organizacyjne przed wyjazdem, o czym poinformujemy w późniejszym terminie.

 

6. W ostatnim tygodniu zakończyła się pielęgnacyjna przycinka drzew wokół kościoła. Łącznie przycięto 22 drzewa. Koszt całej inwestycji to 17.500 zł. Dziękujemy Firmie P. Lipca z Krakowa za wykonaną pracę. Mamy nadzieję, że wreszcie będzie bezpiecznie poruszać się w obrębie otoczenia naszego kościoła, a sama świątynia stanie się bardziej widoczna. Poczynimy również starania o wycięcie trzech lip przed cmentarzem, które po jesiennych wichurach zostały uszkodzone i stanowią poważne zagrożenie dla grobów.

 

7.Składamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy kolejnych Parafian z Targowiska: Chyrc 207, Cygan 101, Golarz 14, Golarz 334, Chwastek 358, Chwastek 13, Wajda 520, Węgłowski 107, Słodki 113, Dziki 464, Czapka 528, Jankowicz 218, Foryś 131, Stojek 9, Jach 441.

 

8. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na bieżące wydatki parafialne. W zeszłym tygodniu zapłaciliśmy rachunek za ogrzewanie w kwocie 6.848,91. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych będzie można złożyć ofiarę do puszek na fundusz misyjny "Ad gentes".

 

9. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego. Są już marcowe numery Promyczków dla dzieci, a w Małym Promyczku arka Noego do złożenia.

Polecamy

Polecamy

Polecamy