Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 11

Wszystkich 233076

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za ludzi żyjących na marginesie

Módlmy się, aby ludzie, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, w nieludzkich warunkach egzystencjalnych, nie byli zapominani przez instytucje i by nigdy nie byli uważani za pozbawionych wartości.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 23 - 30 WRZEŚNIA 2018

25 Niedziela Zwykła

23 września 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• w czwartek - św. Wincentego a`Paulo, prezbitera,  

• w piątek - św. Wacława, męczennika,

• w sobotę - Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

 

2. W środę Msza święta z nowenną Nieustającą o godz. 18:00.

 

3. Spotkanie lektorów i ministrantów w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej.

 

4. Caritas parafialną prosimy na spotkanie w środę po wieczornej Mszy świętej na plebanię.

 

5. Uczniów klas VII z terenu naszej parafii, a uczących się w szkołach poza naszą parafią ks. Krzysztof zaprasza na spotkanie w czwartek po wieczornej Mszy świętej do salki.

 

6. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego będzie w piątek o godz. 19:00 w budynku plebanii. Prosimy wszystkich o punktualne przybycie.

 

7. Kandydatów na ministrantów zapraszamy w sobotę na godz. 9:00 do salki przy kościele, natomiast DSM na godz. 10:00.

 

8. Tygodniowy odpust w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Bochni rozpocznie się w następną niedzielę 30 września i potrwa do 7 października. Szczegółowy program uroczystości odpustowych jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.

 

9. W związku z patronalnym świętem Róż Różańcowych, które przypada na dzień 7 października, Ks. Proboszcz organizuje pielgrzymkę dla Róż Różańcowych i wszystkich chętnych do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę 6 października. Koszt pielgrzymki 20 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

 

10. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczymy na cele inwestycyjne przy naszej parafii. Z góry Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

 

11. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy kolejne rodziny z Książnic: Musiał 29, Skalska 53, Śliwiński 175, Turakiewicz 198, Kasprzyk 217, Pilch 163, Szostak 249, Boguta 251, Szostak 162, Flasza 141.

 

12. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa dla dzieci, w którym znajdziemy bezpłatny dodatek - kolorowy silikonowy różaniec na rękę.

 

13. Wszystkim Solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia i zapraszamy do wspólnej modlitwy!

Polecamy

Polecamy

Polecamy