Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 1

Wszystkich 189118

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

O Kościół otwarty na wszystkich

Módlmy się, aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w jej głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 2022

21 NIEDZIELA ZWYKŁA

21.08.2022   

 

„Usiłujcie wejść przez ciasne drzwi…”. /Łk 13,22-30/

 

hqdefaultKtoś zapytał Jezusa: „Panie, czy tylko nieliczni będą zbawieni?” Można iść dalej i zapytać Jezusa, czy ja i moi  bliscy będziemy zbawieni. Przecież chodzimy do kościoła i czasem się modlimy.

 

Ale Jezus nie daje bezpośredniej odpowiedzi. Mówi, że do królestwa Bożego nie wejdą  osoby dopuszczające się niesprawiedliwości.

 

Podczas Mszy św. prosimy by nasze życie było zgodne z Bożym zamysłem, abyśmy na końcu czasów nie usłyszeli: „Nie wiem, skąd jesteście”.

Polecamy

Polecamy

Polecamy