Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 16

Wszystkich 233081

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za ludzi żyjących na marginesie

Módlmy się, aby ludzie, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, w nieludzkich warunkach egzystencjalnych, nie byli zapominani przez instytucje i by nigdy nie byli uważani za pozbawionych wartości.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 2022

21 NIEDZIELA ZWYKŁA

21.08.2022   

 

„Usiłujcie wejść przez ciasne drzwi…”. /Łk 13,22-30/

 

hqdefaultKtoś zapytał Jezusa: „Panie, czy tylko nieliczni będą zbawieni?” Można iść dalej i zapytać Jezusa, czy ja i moi  bliscy będziemy zbawieni. Przecież chodzimy do kościoła i czasem się modlimy.

 

Ale Jezus nie daje bezpośredniej odpowiedzi. Mówi, że do królestwa Bożego nie wejdą  osoby dopuszczające się niesprawiedliwości.

 

Podczas Mszy św. prosimy by nasze życie było zgodne z Bożym zamysłem, abyśmy na końcu czasów nie usłyszeli: „Nie wiem, skąd jesteście”.

Polecamy

Polecamy

Polecamy