Za rodziny

Módlmy się w intencji rodzin chrześcijańskich na całym świecie, aby dzięki konkretnym gestom przeżywały bezinteresowność miłości oraz świętość w codziennym życiu.

VII NIEDZIEA WIELKANOCNA 2022

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

29.05.2022

„Pan wśród radości wstępuje do nieba”/Psalm/

WNIEBOWSTAPIENIE PANSKIEObchodzimy dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jezus wstępuje do nieba, ale jednocześnie nas nie opuszcza. Mówi: „Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”.

Jezus zostawił nam nie tylko zapewnienie, ale i swoją obecność w Kościele, w Eucharystii, w otaczającym nas świecie, w życiu każdego z nas.

I chociaż Go nie widzimy, wierzymy, że jest zawsze z nami i towarzyszy nam na drogach życia.