O wiarę dla młodych

Módlmy się, aby ludzie młodzi, powołani do pełni życia, odkryli w Maryi wzór słuchania, głębię rozeznawania, odwagę wiary oraz poświęcenie się służbie.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 2022

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

01.05.2022

„Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi”. / Dz 5, 27b-32/

imagesTrzecia Niedziela Wielkanocna jest obchodzona w Kościele jako Niedziela Biblijna. Rozpoczyna ona, następujący po niej Tydzień Biblijny.

Niedziela ta jest dla nas zaproszeniem, abyśmy ponownie sięgnęli w naszych domach po Biblię i na słowie Bożym budowali nasze życie. To w niej odnajdujemy odwieczne Boże zamysły, Boże zasady i Boże wartości. Trzeba po nią często sięgać i ją czytać.

Niech w tym wyjątkowym czasie Pismo Święte będzie szczególnie wyeksponowane, tak by zachęcało do czytania i rozważania.