Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 182

Wszystkich 219463

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

O zniesienie tortur

Módlmy się, aby wspólnota międzynarodowa podjęła konkretne działania, zmierzające do zniesienia tortur, zapewniając wsparcie ofiarom i ich rodzinom.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 2021

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA NAJŚWIETSZEGO SERCA JEZUSA

13.06.2021

 

„Będą patrzeć na Tego, którego przebili”. /J 19,37/ 

 

Obraz 057Czerwiec to miesiąc w sposób szczególny poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tak naprawdę kult Najświętszego Serca Pana Jezusa rozpoczął się na Golgocie, w chwili, kiedy setnik włócznią przebił bok Chrystusa. Od tego momentu nieustannie kontemplujemy otwarte Serce Pana Jezusa.

 

W miesiącu tym, nasza parafia przezywa rok rocznie uroczystość odpustową ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 

Niech tegoroczna uroczystość odpustowa będzie dla nas okazją do dziękczynienia za królowanie Najświętszego Serca Jezusowego w naszej parafii i naszych rodzinach.

Polecamy

Polecamy

Polecamy