Piękno małżeństwa

Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej, aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 2020

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

02.05.2021

„Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity”. / (J 15, 1-8)

istockphoto-172334091-1024x1024Każdy z nas w duchowym rozwoju, potrzebuje Bożej pomocy - Bożego wsparcia. Jak winna latorośl sama z siebie nie jest w stanie istnieć i rozwijać się, tak i człowiek, by mógł cieszyć się w swoim życiu duchowymi owocami, musi tkwić w Jezusie Chrystusie.

Tylko On jest wstanie dać nam wszystko to, co potrzebne jest do prawidłowego rozwoju. Dlatego przychodzimy na tę Eucharystię do naszego Pana i Mistrza, który daje nam życiodajne soki, tak bardzo niezbędne na drodze do zbawienia.

Za to, że nie zawsze wydajemy dobre owoce w naszych chrześcijańskich ogrodach, prośmy naszego Boga o przebaczenie.