Podstawowe prawa

Za osoby, które narażają swoje życie, walcząc o podstawowe prawa w dyktaturach, w reżimach autorytarnych, a nawet w przeżywająych kryzys demokracjach

WIELKI POST 2021

NABOŻEŃSTWA PASYJNE W NASZEJ PARAFII

17.02.2021

JEZUS-FRASOBLIWY-NAPISW Polsce o atmosferze Wielkiego Postu zadecydowały dwa nabożeństwa: Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale. Większość wierzących Polaków docenia tę formę przeżycia religijnego, o czym świadczy liczny udział wiernych w tych nabożeństwach wielkopostnych.

W naszej parafii porządek tych nabożeństw jest następujący:

Droga Krzyżowa w piątek o 16:30 oraz w sobotę dla dzieci o 9:00.

DROGA KRZYŻOWA dla młodzieży w piątek po III i V niedzieli Wielkiego Postu o 19:00. DROGA KRZYŻOWA w Targowisku w piątki o 16:30.

GORZKIE ŻALE w każdą niedzielę o 15:15, a bezpośrednio po nich Msza święta już bez kazania.

Niech dobrze przeżywana Męka Jezusa podczas tych nabożeństw, pozwoli nam lepiej przeżywać okres Wielkiego Postu.