Sztuczna inteligencja

Aby postęp w zakresie robotyki i sztucznej inteligencji zawsze służył istocie ludzkiej

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2020

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

01.11.2020

„Zbawienie Bogu naszemu, Zasiadającemu na tronie, i Barankowi”. /Ap 7,10/

oglo2481 listopada obchodzimy w Kościele Uroczystość Wszystkich Świętych. Wpatrujemy się w Kościół Tryumfujący – rzeszę świętych i błogosławionych ogłoszonych uroczyście przez Kościół i świętych anonimowych, których imion nie znamy.

To oni pokazują nam cel naszej wędrówki przez życie, możemy ich naśladować, uczymy się, jak dojść do doskonałości, jak osiągnąć niebo. Święci są także naszymi patronami i opiekunami, przez ich wstawiennictwo modlimy się do Boga w naszych wszystkich sprawach.

Wychwalajmy Boga za rzesze świętych ze wszystkich ludów i narodów. Dziękujmy Mu za dar świętości jaki otrzymaliśmy na chrzcie świętym i za jego pełną realizację w życiu wiecznym.