Sztuczna inteligencja

Aby postęp w zakresie robotyki i sztucznej inteligencji zawsze służył istocie ludzkiej

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 2020

30 NIEDZIELA ZWYKŁA - ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

25.10.2020

" Czy jednak naprawdę zamieszka Bóg na ziemi?" /1 Krl 8,22-23.27-30/

phoca thumb l PRZYCINKA DRZEW 2019 13Dzisiejsza niedziela ma dla naszej parafii i dla naszego kościoła szczególne znaczenie. Jest to bowiem święto naszej parafialnej świątyni. Obchodzimy uroczyście rocznicę jej poświęcenia. Jest to miejsce bardzo nam drogie, jest to miejsce, w którym spotykamy się z Chrystusem i w którym gromadzi się cała nasza wspólnota parafialna.

Zjednoczeni w wierze, nadziei i miłości pragniemy wyrazić wdzięczność Bogu za to miejsce Jego szczególnego przebywania pośród nas. Wdzięczną modlitwą chcemy objąć wszystkich fundatorów, ofiarodawców i osoby troszczące się o dom Boga, w którym możemy się gromadzić.

Prośmy także o potrzebne nam łaski, abyśmy zawsze godnie i owocnie mogli przeżywać każde spotkanie z Bogiem w świątyni, oraz o postawę wielkoduszności w trosce o utrzymanie naszego parafialnego