Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 72

Wszystkich 130058

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Podstawowe prawa

Za osoby, które narażają swoje życie, walcząc o podstawowe prawa w dyktaturach, w reżimach autorytarnych, a nawet w przeżywająych kryzys demokracjach

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 2020

30 NIEDZIELA ZWYKŁA - ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

25.10.2020


" Czy jednak naprawdę zamieszka Bóg na ziemi?" /1 Krl 8,22-23.27-30/

 

phoca thumb l PRZYCINKA DRZEW 2019 13Dzisiejsza niedziela ma dla naszej parafii i dla naszego kościoła szczególne znaczenie. Jest to bowiem święto naszej parafialnej świątyni. Obchodzimy uroczyście rocznicę jej poświęcenia. Jest to miejsce bardzo nam drogie, jest to miejsce, w którym spotykamy się z Chrystusem i w którym gromadzi się cała nasza wspólnota parafialna.


Zjednoczeni w wierze, nadziei i miłości pragniemy wyrazić wdzięczność Bogu za to miejsce Jego szczególnego przebywania pośród nas. Wdzięczną modlitwą chcemy objąć wszystkich fundatorów, ofiarodawców i osoby troszczące się o dom Boga, w którym możemy się gromadzić.

 

Prośmy także o potrzebne nam łaski, abyśmy zawsze godnie i owocnie mogli przeżywać każde spotkanie z Bogiem w świątyni, oraz o postawę wielkoduszności w trosce o utrzymanie naszego parafialnego

Polecamy

Polecamy

Polecamy