TRIDUUM SACRUM 2018

ROZPOCZYNAMY ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE

29.03.2018

triduumMszą Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek rozpoczynamy Święte Triduum Paschalne, które jest szczytem całego roku liturgicznego.

Te dni to jedno wielkie święto, które uobecnia największe tajemnice naszej wiary. Przeżyjmy je więc inaczej niż inne, w większym skupieniu i modlitwie.

Zechciejmy towarzyszyć Jezusowi i z Nim uczestniczyć w wydarzeniu Wieczernika, w Męce na Golgocie i chwalebnym zmartwychwstaniu w noc paschalną.