Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 44

Wszystkich 110693

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Sztuczna inteligencja

Aby postęp w zakresie robotyki i sztucznej inteligencji zawsze służył istocie ludzkiej

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU 2020

13 NIEDZIELA ZWYKŁA

28.06.2020

 

„Kto nie bierze swego krzyża, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien”.  /Mt 10, 37-42/

 

sfd.kuria.lublin57Niedziela, dzień Pański, pierwszy i święty dzień tygodnia. Gromadzimy się wokół Chrystusowego ołtarza na sprawowaniu tajemnic wiary.

 

Dziś Pan Jezus powie do każdego z nas: „Jeśli chcesz iść za mną, weź swój krzyż, jeśli chcesz mnie naśladować, weź swój krzyż”. Jezusowe wezwanie jest wymagające. Na tej drodze nie jesteśmy jednak sami, bo jest z nami nasz Pan.

 

Dziś ponownie zaprasza każdego z nas, abyśmy wsłuchali się w Jego słowo i nakarmili Jego Ciałem w Najświętszej Eucharystii. Uczestnicząc w liturgii, otwórzmy się na łaski Pana. Powierzajmy, dobremu Ojcu dzieci, młodzież i wszystkich rozpoczynających czas wakacji i urlopów.

Polecamy

Polecamy

Polecamy