Słuchanie wołania migrantów

Aby krzyk braci migrantów, którzy wpadli w ręce pozbawionych skrupułów handlarzy ludźmi, był słychany i brany pod uwagę.

KONCERT KOLĘD 2020

RODZINNE KOLĘDOWANIE W ŁĘŻKOWICACH

12.01.2020

zdjecia 072Już po raz drugi w naszej parafii odbyło się rodzinne kolędowanie przy żywej szopce. Dziewczęta z DSM, uczniowie szkół muzycznych razem z Ks. Proboszczem i organistą Kamilem zaśpiewali i zagrali najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Wielką atrakcją dla licznie zebranych Parafian i Gości, a szczególnie dla najmłodszych była żywa szopka, w której obok małego Jezuska, Maryi i św. Józefa nie zabrakło zwierzątek.

Było to niezwykłe przeżycie na zakończenie liturgicznego obchodu Bożego Narodzenia, które wszystkim obecnym w tym dniu w naszej świątyni na długo pozostanie w pamięci.

(FOTO w galerii)