Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 58

Wszystkich 84039

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Katolicy w Chinach

Aby Kościół w Chinach trwał w wierności Ewangelii i wzrastał w jedności.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

KONCERT KOLĘD 2020

RODZINNE KOLĘDOWANIE W ŁĘŻKOWICACH

12.01.2020

 

zdjecia 072Już po raz drugi w naszej parafii odbyło się rodzinne kolędowanie przy żywej szopce. Dziewczęta z DSM, uczniowie szkół muzycznych razem z Ks. Proboszczem i organistą Kamilem zaśpiewali i zagrali najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

 

Wielką atrakcją dla licznie zebranych Parafian i Gości, a szczególnie dla najmłodszych była żywa szopka, w której obok małego Jezuska, Maryi i św. Józefa nie zabrakło zwierzątek.

 

Było to niezwykłe przeżycie na zakończenie liturgicznego obchodu Bożego Narodzenia, które wszystkim obecnym w tym dniu w naszej świątyni na długo pozostanie w pamięci.

(FOTO w galerii)

Polecamy

Polecamy

Polecamy