Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 74

Wszystkich 77800

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Słuchanie wołania migrantów

Aby krzyk braci migrantów, którzy wpadli w ręce pozbawionych skrupułów handlarzy ludźmi, był słychany i brany pod uwagę.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM 2019

ŚWIĘTY MIKOŁAJ Z WIZYTĄ W ŁĘŻKOWICACH

08.12.2019

 

phoca thumb l 20191208 123012W niedzielę 8 grudnia nasz kościół parafialny odwiedził niezwykły Gość, na którego przyjście najbardziej czekały dzieci.

  

Św. Mikołaj, bo o nim mowa przybył po raz kolejny do najmłodszych naszych parafian, którzy z radością i entuzjazmem przyjęli Gościa z samego nieba.

 

Święty nie zapomniał również o dziewczętach z DSM oraz o lektorach i ministrantach naszej parafii. Obfitość prezentów sprawiła wszystkim największą satysfakcję, wszak nie od dziś wiadomo, że Św. Mikołaj od zawsze kojarzy się z dobrocią, której potrzeba wszystkim.

(FOTO w galerii)

Polecamy

Polecamy

Polecamy