Słuchanie wołania migrantów

Aby krzyk braci migrantów, którzy wpadli w ręce pozbawionych skrupułów handlarzy ludźmi, był słychany i brany pod uwagę.

SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM 2019

ŚWIĘTY MIKOŁAJ Z WIZYTĄ W ŁĘŻKOWICACH

08.12.2019

phoca thumb l 20191208 123012W niedzielę 8 grudnia nasz kościół parafialny odwiedził niezwykły Gość, na którego przyjście najbardziej czekały dzieci.

Św. Mikołaj, bo o nim mowa przybył po raz kolejny do najmłodszych naszych parafian, którzy z radością i entuzjazmem przyjęli Gościa z samego nieba.

Święty nie zapomniał również o dziewczętach z DSM oraz o lektorach i ministrantach naszej parafii. Obfitość prezentów sprawiła wszystkim największą satysfakcję, wszak nie od dziś wiadomo, że Św. Mikołaj od zawsze kojarzy się z dobrocią, której potrzeba wszystkim.

(FOTO w galerii)