Słuchanie wołania migrantów

Aby krzyk braci migrantów, którzy wpadli w ręce pozbawionych skrupułów handlarzy ludźmi, był słychany i brany pod uwagę.

PIELGRZYMKA NA BAŁKANY 2020

PIELGRZYMKA PARAFIALNA NA BAŁKANY

7–13.09.2020

pobrany plikSerdecznie zapraszamy do udziału w parafialnej pielgrzymce na Bałkany w dniach 7 – 13 września 2020 .

Organizatorem Pielgrzymki jest: TARNOWSKIE BIURO PIELGRZYMKOWE - BV Sp. Jawna S. Rusin i I. Kaczmarczyk, Ewidencja organizatorów i pośredników turystycznych nr 1226.

Opiekę duchową nad całością Pielgrzymki będzie sprawował ks. Prob Krzysztof Cwenar.

Szczegółowe informacje – kliknij