Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę misyjną w Kościele.

PRZYGOTOWANIE DO WIZYTACJI 2019

PROGRAM WIZYTACJI KANONICZNEJ W PARAFII ŁĘŻKOWICE

28 – 29.09.2019

AdobeStock 50300631-924x600W najbliższą sobotę i niedzielę tj. 28 i 29 września nasza parafia będzie przeżywać Wizytację Kanoniczną, która zgodnie z KPK przypada raz na 10 lat. Wizytację przeprowadzi Ks. Biskup Stanisław Salaterski.

SOBOTA:

16:00 Przyjazd Księdza Biskupa do parafii i odwiedziny chorych

17:00 Spotkanie z Parafialną Radą Duszpasterską

18:00 Msza święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Stanisława Salaterskiego w kaplicy w Targowisku

NIEDZIELA:

7:00 Powitanie Ks. Biskupa, prezentacja parafii przez ks. Proboszcza i Msza święta, a po niej spotkanie z Różami Różańcowymi, Parafialnym Zespołem Caritas oraz Parafialnym Zespołem Synodalnym

9:00 Msza święta, a po niej Ksiądz Biskup spotka się z LSO, Grupą młodzieżową i DSM

11:00 Uroczysta Suma pod przewodnictwem Księdza Biskupa. Po Mszy świętej spotkanie Księdza Biskupa z kapłanami Dekanatu na plebanii

16:00 Msza święta popołudniowa

Zapraszamy wszystkich naszych Drogich Parafian do wspólnej modlitwy z Biskupem Stanisławem.