Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 14

Wszystkich 97895

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Nasze rodziny

By współczesne rodziny były wspierane miłością, szacunkiem i radą.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OKTAWA BOŻEGO CIAŁA 2019

ZAKOŃCZENIE OKTAWY BOŻEGO CIAŁA

27.06.2019

 

w sloncu Eucharystii-723x347 cDobiegła końca Oktawa Bożego Ciała. Przez osiem kolejnych dni gromadziliśmy się na Mszy św. o godz. 18:00 , której uwieńczeniem była odprawiana procesja eucharystyczna wokół kościoła. Był to wyjątkowy czas uwielbienia Chrystusa, obecnego wśród nas w Najświętszym Sakramencie.

 

Tradycyjnie na zakończenie Oktawy Bożego Ciała dzieci otrzymały specjalne  błogosławieństwo i słodki upominek. Zostały również poświęcone przyniesione przez wiernych wianki.

 

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia obchodów ku czci Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, a zwłaszcza małym dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym, składamy gorące podziękowania.

Polecamy

Polecamy

Polecamy