Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby każdy kraj postanowił podjąć konieczne kroki, by jego priorytetem stała się przyszłość ludzi młodych, zwłaszcza tych, którzy cierpią.

OKTAWA BOŻEGO CIAŁA 2019

ZAKOŃCZENIE OKTAWY BOŻEGO CIAŁA

27.06.2019

w sloncu Eucharystii-723x347 cDobiegła końca Oktawa Bożego Ciała. Przez osiem kolejnych dni gromadziliśmy się na Mszy św. o godz. 18:00 , której uwieńczeniem była odprawiana procesja eucharystyczna wokół kościoła. Był to wyjątkowy czas uwielbienia Chrystusa, obecnego wśród nas w Najświętszym Sakramencie.

Tradycyjnie na zakończenie Oktawy Bożego Ciała dzieci otrzymały specjalne  błogosławieństwo i słodki upominek. Zostały również poświęcone przyniesione przez wiernych wianki.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia obchodów ku czci Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, a zwłaszcza małym dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym, składamy gorące podziękowania.