Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby politycy, uczeni i ekonomiści pracowali razem na rzecz ochrony mórz i oceanów.

OKTAWA BOŻEGO CIAŁA 2019

ZAKOŃCZENIE OKTAWY BOŻEGO CIAŁA

27.06.2019

w sloncu Eucharystii-723x347 cDobiegła końca Oktawa Bożego Ciała. Przez osiem kolejnych dni gromadziliśmy się na Mszy św. o godz. 18:00 , której uwieńczeniem była odprawiana procesja eucharystyczna wokół kościoła. Był to wyjątkowy czas uwielbienia Chrystusa, obecnego wśród nas w Najświętszym Sakramencie.

Tradycyjnie na zakończenie Oktawy Bożego Ciała dzieci otrzymały specjalne  błogosławieństwo i słodki upominek. Zostały również poświęcone przyniesione przez wiernych wianki.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia obchodów ku czci Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, a zwłaszcza małym dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym, składamy gorące podziękowania.