Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 81

Wszystkich 66434

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Aby każdy kraj postanowił podjąć konieczne kroki, by jego priorytetem stała się przyszłość ludzi młodych, zwłaszcza tych, którzy cierpią.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OKTAWA BOŻEGO CIAŁA 2019

ZAKOŃCZENIE OKTAWY BOŻEGO CIAŁA

27.06.2019

 

w sloncu Eucharystii-723x347 cDobiegła końca Oktawa Bożego Ciała. Przez osiem kolejnych dni gromadziliśmy się na Mszy św. o godz. 18:00 , której uwieńczeniem była odprawiana procesja eucharystyczna wokół kościoła. Był to wyjątkowy czas uwielbienia Chrystusa, obecnego wśród nas w Najświętszym Sakramencie.

 

Tradycyjnie na zakończenie Oktawy Bożego Ciała dzieci otrzymały specjalne  błogosławieństwo i słodki upominek. Zostały również poświęcone przyniesione przez wiernych wianki.

 

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia obchodów ku czci Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, a zwłaszcza małym dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym, składamy gorące podziękowania.

Polecamy

Polecamy

Polecamy