Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby dzięki zaangażowaniu swoich członków Kościół w Afryce był zaczynem jedności wśród narodów, znakiem nadziei dla tego kontynentu.

V NIEDZIELA ZWYKŁA 2019

10.02.2019

„Wypłyń na głębię”. /Łk 5,5/

5 NIEDZIELA ZWYKLA 2019Chrystusowe wezwanie skierowane dzisiaj do Szymona: „wypłyń na głębię” nie może być odczytane tylko jako znak apostolskiego powołania.

Pan zaprasza nas wszystkich, abyśmy z zaufaniem wypłynęli na głębiny wiary. Oby udział w niedzielnej Eucharystii na nowo rozpalił w nas ducha odważnego podążania za Mistrzem.

Prośmy dobrego Boga, by nie brakło nam sił w dawaniu świadectwa naszej wiary, które jest zadaniem każdego powołanego.