Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów

Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej, duszpasterskiej, duchowej i wspólnotowej, która doprowadzi ich do bycia wiarygodnymi świadkami Ewangelii.

III NIEDZIELA WEILKANOCNA 2024

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA BIBLIJNA

14.04.2024

„Panie Jezu, daj nam zrozumieć Pisma, niech pała nasze serce, gdy do nas mówisz” /Psalm/

Biblia2Dziś przeżywamy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna VII Ogólnopolski Tydzień Biblijny w Kościele.

Niedziela ta i następujący po niej Tydzień Biblijny są dla nas zaproszeniem, abyśmy ponownie sięgnęli po Pismo Święte i na słowie Bożym budowali nasze życie i umacniali serca w prawdziwej wierze.

Niech w tym wyjątkowym czasie Pismo Święte będzie szczególnie wyeksponowane, leżące na głównym stole, tak by zachęcało do czytania całą rodzinę czy indywidualnie.