Wszystkich 252068

Za chorych terminalnie

Módlmy się, aby chorzy w terminalnej fazie swojego życia oraz ich rodziny otrzymywali zawsze niezbędną opiekę i wsparcie, zarówno pod względem medycznym, jak i ludzkim.

40 - GODZINNE NABOŻEŃSTWO PRZED WIELKIM POSTEM 2024

NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE

11- 13.02.2024

a40W dniu dzisiejszym rozpoczynamy w naszym kościele nabożeństwo czterdziestogodzinne, które jest okazją do wynagrodzenia za grzechy całej parafii i ma nas przygotować do godnego przeżycia Wielkiego Postu:

Dziś adoracja tylko po południu od godz. 14:00 do 16:00. Od 14:00 adoracja w ciszy. Na godz. 15:00 zapraszamy dzieci, a adorację poprowadzi DSM.

W poniedziałek i wtorek adoracja od 14:00 do wieczornej Mszy świętej. Na 14:00 zapraszamy Parafian z Łężkowic, na 15:00 Parafian z Książnic, a na 16:00 z Targowiska.

Róże Różańcowe prosimy o poprowadzenie adoracji w poszczególnych godzinach.