Za duszpasterstwo chorych

Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.

NOWYY ROK 2024

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

01.01.2024

„Gdy nadeszła pełnia czasu, Bóg zesłał swojego Syna, zrodzonego z niewiasty”/Ga 4,4-7/

opoka.org3W imię Boże rozpoczynamy Nowy Rok 2024. Ofiarowany nam przez Boga czas jest wielkim darem, którego nie można zmarnować, ale wypełnić mądrym działaniem.

Kościół jako przewodniczkę w naszym pielgrzymowaniu ukazuje nam postać Maryi, świętej Bożej Rodzicielki. Ona podąża właściwą drogą, wskazując nam Chrystusa.

Wpatrujmy się w Nią i prośmy przez Jej wstawiennictwo Boga o błogosławieństwo dla nas w całym roku a także o pokój na świecie.