Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 103

Wszystkich 273223

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za duszpasterstwo chorych

Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 2023

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

31.12.2023 

 

„Błogosławiony, kto się boi Pana…” (Ps 128)

 

BN2015-600x380W dzisiejszą niedzielę wpatrujemy się we wzór Najświętszej Rodziny z Nazaretu. To w niej Jezus otoczony miłością „ czynił postępy w mądrości, w latach i łasce u Boga i u ludzi.

 

Podczas dzisiejszego święta pragniemy modlić się za nasze rodziny. Prośmy, aby stawały się one miejscem odkrywania miłości samego Boga, który poprzez sakrament umacnia małżonków na drodze ich życia.

 

Szczególną modlitwą obejmijmy rodziny przeżywające trudności. Niech łaska Boża pozwoli pokonać w nich wszelkie przeszkody

Polecamy

Polecamy

Polecamy