Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 4

Wszystkich 252062

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za chorych terminalnie

Módlmy się, aby chorzy w terminalnej fazie swojego życia oraz ich rodziny otrzymywali zawsze niezbędną opiekę i wsparcie, zarówno pod względem medycznym, jak i ludzkim.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 2023

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

26.11.2023 

 

„Pójdźcie, błogosławieni u Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo”. /Mt 25,31–46/

 

memling sad ostatW ostatnią niedzielę roku liturgicznego oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

 

Uświadamiamy sobie, że On jest ostatecznym Panem czasu i historii. Do Niego należy nasza przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Cały wszechświat jest Jemu podporządkowany. On, który jest Stwórcą i Panem wszystkiego, zna każdego z nas po imieniu i jak dobry pasterz troszczy się o nas, abyśmy w tym wielkim wszechświecie nie zaginęli.

 

Stańmy więc przed Nim i raz jeszcze z wiarą wyznajmy: Króluj nam, Chryste!

Polecamy

Polecamy

Polecamy