Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 103

Wszystkich 273223

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za duszpasterstwo chorych

Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XXI NIEDZIELA ZWYKŁĄ 2023

21 NIEDZIELA ZWYKŁA

27.08.2023

 

„Za kogo ludzie uważają Syna Człowieczego?”. /Mt 16,13–20/

 

maxresdefaultKim dla mnie jest Jezus Chrystus? To pytanie, które niegdyś postwił Jezus swoim Apostołom, często sobie zadajemy.

 

Szymon Piotr odpowiedział na nie Jezusowi odważnie: „ Ty jesteś Mesjaszem, Synem Boga żywego”. Mimo to potem zaparł się Jezusa.

 

Módlmy się dziś, abyśmy mimo różnych wątpliwości, nie stracili z oczu Jezusa i tak jak św. Piotr potrafili uznać w Nim Syna Bożego.

Polecamy

Polecamy

Polecamy