Wszystkich 204250

Za parafie

Módlmy się, aby parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.

I NIEDZIELA W ADWENCIE 2022

1 NIEDZIELA ADWENTU

27.11.2022

„ Idźmy z radością na spotkanie Pan”. /Ps 122/

pddm.pl - Uczennic Boskiego Mistrza27Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania i przygotowania na przyjście Chrystusa. W pierwszej części (do 16 grudnia) będziemy pochylać się nad tajemnicą powtórnego przyjścia Pana na końcu czasów. Druga część (od 17 do 24 grudnia) będzie stanowić bezpośrednie przygotowanie do celebrowania pamiątki pierwszego przyjścia Chrystusa na ziemię – na uroczystość Narodzenia Pańskiego.

Wykorzystajmy dobrze ten czas na słuchanie słowa Bożego oraz wchodzenie w tajemnicę bliskości Boga, który przychodzi jako Emmanuel – Bóg z nami.

W czasie adwentowego oczekiwania zapraszamy serdecznie wszystkich na Msze Święte Roratnie; szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży. W naszym kościele będą one celebrowane w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, a w sobotę o 7:00 rano.