Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 62

Wszystkich 152368

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Uczniowie misjonarze

Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 22 - 29 SIERPNIA 2021 / 16 - 22 SIERPNIA 2021

 

21 Niedziela Zwykła

22 sierpnia 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Przypominamy, że do przyszłej niedzieli włącznie Msze święte w naszym kościele według wakacyjnego porządku.

 

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy wspomnienie:

• we wtorek - Święto św. Bartłomieja, Apostoła,

• w piątek - św. Moniki,

• w sobotę - św. Augustyna, bpa i doktora Kościoła.                                                                

 

3. W czwartek wypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza święta z uroczystości będzie tylko wieczorem o godz. 18:00. Wszystkich czcicieli Matki Bożej Królowej naszego Narodu serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszą Ojczyznę.

 

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Fortuna 378, Słodki 27, Jania 234, Jasiński 477, Wróbel 26, Chudecki 65, Śmiałek 106, Chudecki 29, Golarz 31, Włodarczyk 83, Siemdaj 202.

 

5. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać w ramach wakacyjnego cyklu artykuł o bł. Karolinie Kózkównej.

6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia!

 

Wniebowzięcie NMP

15 sierpnia 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Od dziś posługę proboszcza w naszej parafii rozpoczyna ks. Stanisław Śliwa, długoletni ojciec duchowny kleryków w WSD w Tarnowie, a ostatnio kapelan Sióstr Klarysek w Starym Sączu. Nowemu proboszczowi życzymy światła Ducha Świętego i zawierzamy Jego Osobę Sercu Pana Jezusa. W naszych modlitwach pamiętajmy również o Ks. Krzysztofie Cwenarze i prośmy dla niego o łaskę zdrowia, siły, obfite błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

 

2. Dziś Msze święte w naszym kościele według niedzielnego wakacyjnego porządku o 7:00, 10:00 i 18:00. Na zakończenie każdej Mszy błogosławieństwo ziół, kwiatów i owoców.

 

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy wspomnienie:

• we wtorek - św. Jacka, prezbitera,

• w piątek - św. Bernarda, opata i doktora Kościoła,

• w piątek - św. Piusa X, papieża.

 

4. W środę Msza święta z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18:00.

 

5. We wtorek wyrusza Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę, która w tym roku również będzie mieć formę sztafetową i tylko ograniczona liczba osób weźmie w niej udział wędrując tylko przez jeden wyznaczony dzień. Zachęcamy do duchowej łączności z pielgrzymami za pośrednictwem mediów diecezjalnych.

 

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Gawlik 454, Toporowski 328, Jarecki 5, Dereczko 322, Kowal 483, Gądek 290, Łyszkowicz 152, Włodarczyk 30, Włodarczyk 30A.

 

7. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na wywóz śmieci z cmentarza. Zachęcamy do nabycia i lektury nowego nr G. Niedzielnego.

 

8. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy opieki Matki Najświętszej na każdy dzień naszego życia!

Polecamy

Polecamy

Polecamy