Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 43

Wszystkich 259546

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

O docenianie roli kobiet

Módlmy się, aby godność kobiet i ich bogactwo były uznawane w każdej kulturze i aby ustała dyskryminacja, jakiej doświadczają one w różnych częściach świata.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 18 - 25 LUTEGO 2024

1 Niedziela Wielkiego Postu

18 lutego 2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Nabożeństwa pasyjne w naszym kościele odprawiamy według następującego porządku: Droga Krzyżowa w piątek o 16:30 oraz w sobotę dla dzieci o 9:00, natomiast w kaplicy w piątek o 16:30. Gorzkie Żale w niedzielę o 15:15. Zachęcamy Parafian do udziału w tych pięknych nabożeństwach.

 

2. W środę Msza święta z nowenną o 17:00. Pół godziny wcześniej różaniec.

 

3. Przyszła niedziela to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami, a po Mszy zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad gentes.

 

4. Przypominamy, że w związku z trwającymi feriami przez cały najbliższy tydzień nie będzie Mszy świętych rano 0 6:30.

 

5. Od przyszłej niedzieli Panie z Parafialnego Oddziału Caritas będą rozprowadzać baranki wielkanocne i paschaliki, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie ubogich w diecezji i parafii.

 

6. Składamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na 7:00 bardzo prosimy kolejne rodziny z Targowiska: Bernard 214, Marcisz 134, Majewski 226, Wojas 200, Migdał 427, Wróbel, 72, Słodki 209, Lupa 71, Bojeś 546, Kępka 545.

 

7. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na WSD w Tarnowie.

 

8. Zapraszamy do nabycia Gościa Niedzielnego, a w nim rozpoczynamy wielkopostną szkołę modlitwy. Jest też marcowy nr Małego Gościa, a w środku dodatek 6 wielkopostnych intencji modlitewnych.

 

9. W ostatnim tygodniu na naszym cmentarzu pożegnaliśmy: śp. Teresę Żegleń z Biskupic. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu…

 

10. Na zakończenie liturgii życzymy Wszystkim dobrej niedzieli i całego tygodnia!

Polecamy

Polecamy

Polecamy