Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 102

Wszystkich 273222

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za duszpasterstwo chorych

Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 20 - 27 SIERPNIA 2023

20 Niedziela Zwykła

20 sierpnia 2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przypominamy, że do końca sierpnia Msze święte w naszym kościele według wakacyjnego porządku.

 

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy wspomnienie:

•w poniedziałek - św. Piusa X, papieża,

•we wtorek - NMP Królowej,

•w czwartek - Święto św. Bartłomieja, Apostoła.

                                                                      

3. W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Pół godziny wcześniej modlitwa różańcowa.

 

4. W sobotę wypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza święta z uroczystości będzie tylko w Targowisku o godz. 18:00. Wszystkich czcicieli Matki Bożej Królowej naszego Narodu serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszą Ojczyznę.

 

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Korbut 338, Zięba 195, Fortuna 351, Skoczek 461, Bryl 323, Korbut 182, Piwowar 370, Kaczmarek 417, Migdał 435.

 

6. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na bieżące wydatki. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na czekające nas w najbliższym czasie prace przy kościele i plebanii. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.

 

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia!

Polecamy

Polecamy

Polecamy