Wszystkich 261986

OGŁOSZENIA: 25 CZERWCA - 2 LIPCA 2023

25 czerwca 2023 r.

1. W czwartek (29 czerwca) świętujemy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w naszym kościele w tym dniu o 7:00, 10:00 oraz 18:00. Zapraszamy do świątyni, aby uczcić wielkich Apostołów i filarów Kościoła. Składka w tym dniu jest przeznaczona do dyspozycji Ojca Świętego, jako Świętopietrze.

2. Codziennie do piątku włącznie po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo czerwcowe.

3. W przyszłą niedzielę po porannej Mszy świętej zmiana tajemnic różańca.

4. Przed nami dwa wakacyjne miesiące. W związku z tym od poniedziałku tego tygodnia zmienia się porządek Mszy świętych w naszym kościele:

• poniedziałek, środa i piątek Msze święte o godz. 18:00;
  • wtorek i czwartek o godz. 6:30.

5. Informujemy również, że w lipcu i sierpniu Msze święte niedzielne w naszym kościele parafialnym będą o godz. 7:00, 10:00 oraz po południu o 16:00. Natomiast w kaplicy w Targowisku Msza święta z formularzem niedzielnym w sobotę o godz. 18:00. Przypominamy, że od tegorocznych wakacji nastąpiła zmiana godziny niedzielnej Mszy popołudniowej z 18:00 na 16:00.

6. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna jest w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy świętej, natomiast we wtorek i czwartek po Mszy świętej o 6:30.

7. Wielki Odpust Tuchowski rozpoczyna się w najbliższą sobotę (1 lipca) i potrwa do niedzieli (9 lipca). Szczegóły na plakatach.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać rodzinom z Łężkowic za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy kolejnych Parafian z Łężkowic: Paruch 10, Lech 99, Pagacz 52, Chojnacki 54, Bednarek 80, Tomkowicz 133, Ziaja 154, Kołtun 127, Kucharski 127A, Dziubek 120, Dudziak 88, Langie 106, Świętek 69, Świętek 35.

9. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na cele inwestycyjne w parafii. Zachęcamy do nabycia nowego nr G. Niedzielnego, a w nim refleksje o Bogu Ojcu.

10. Ogłoszenie społeczne: Wójt Gminy Kłaj oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury zapraszają na uroczyste otwarcie placu obok GCK po rewitalizacji w dn. 1 lipca br. o 14:00.

11. Wszystkim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia, a najmłodszym i gościom udanego wakacyjnego wypoczynku!