OGŁOSZENIA: 07 - 14 MAJA 2023

5 Niedziela Wielkanocna

7 maja 2023 r.

1. Jutro obchodzimy Uroczystość św. Stanisława, Bpa i Męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji.

2. Dzieci z klas III wraz z rodzicami zapraszamy w czwartek na Mszę świętą i majówkę o godz. 18:00. Po Mszy odbędzie się próba uroczystości pierwszokomunijnych.

3. Młodzież z klas VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy w piątek na Mszę świętą i nabożeństwo majowe o 18:00, a potem spotkanie w związku ze zbliżającą się uroczystością przyjęcia sakramentu, która odbędzie się w naszej parafii 5 czerwca o godzinie 15:30.

4. Wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę świętą ze specjalnym kazaniem dla nich w następną niedzielę o godz. 11:00. Po liturgii indywidualne błogosławieństwo dzieci.

5. Przypominamy, że nabożeństwa majowe w naszym kościele odprawiamy bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej, w niedziele i święta po Mszy o 16:00, natomiast w kaplicy w Targowisku o godz. 18:00, z wyjątkiem soboty (o godz. 16:15).

6. Składamy serdeczne podziękowanie Parafianom z Książnic za posprzątanie kościoła na niedzielę. W sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy kolejne rodziny: Pilch 44, Białas 121, Dokupil 121, Paszkot 99, Mardyła 114, Kowalski 180, Długosz 127, Klima 214, Stachnik 21, Górka 160.

7. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na cele diecezjalne oraz za specjalne ofiary na potrzeby parafii: z Targowiska nr 75, 432, 353, 134. Dziękujemy również za ofiary na służbę kościelną złożone w kwietniu (33 rodziny). Lista ofiarodawców jest wywieszona w gablocie ogłoszeń.

8. Zachęcamy do nabycia nowego numeru GN, w którym spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie, czy da się zorganizować Pierwszą Komunię tak, aby komercyjna otoczka nie zasłoniła jej istoty: spotkania z żywym Bogiem.

9. Wszystkim Parafianom i uczestnikom liturgii życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!