Za małych i średnich przedsiębiorców

Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.

NOWY ROK 2022

UROCZYTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

01.02.2022

„Gdy nadeszła pełnia czasu, Bóg zesłał swojego Syna, zrodzonego z niewiasty”/Ga 4,4-7/

imagesW imię Boże rozpoczynamy Nowy Rok 2022. Ofiarowany nam przez Boga czas jest wielkim darem, którego nie można zmarnować, ale wypełnić mądrym działaniem.

Kościół jako przewodniczkę w naszym pielgrzymowaniu ukazuje nam postać Maryi, świętej Bożej Rodzicielki. Ona podąża właściwą drogą, wskazując nam Chrystusa.

Wpatrujmy się w Nią i prośmy przez Jej wstawiennictwo Boga o błogosławieństwo dla nas w całym roku a także o pokój na świecie.