O zniesienie kary śmierci

Módlmy się, aby kara śmierci, która godzi w nienaruszalność i godność osoby, została zniesiona w ustawodawstwie wszystkich państw świata.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2021

05.09.2021

Dobrze uczynił wszystko”./Mk 7,31-37/

sfd.kuria.lublin109Gromadząc się na niedzielnej Mszy św., wypełniamy testament Chrystusa, zostawiony nam w Wieczerniku, abyśmy czynili to na Jego pamiątkę.

Dziś w Ewangelii usłyszymy, jak Jezus uzdrowił głuchoniemego. Wpatrując się w ten cud, warto sobie uświadomić, że Jezus może i mnie uzdrowić z tego wszystkiego, co mnie zniewala. Aby tak się stało, potrzeba tylko jednego: uwierzyć, że Jezus może to uczynić.

Otwórzmy nas serca na uzdrawiające działanie Bożej łaski.