Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie.

DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2018

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

2.04.2018

«A oto Jezus stanął przed nimi i rzekł: "Witajcie"» [Mt 28, 8-15]

résurrection-2Trwając w wielkanocnej radości gromadzimy się na Mszy świętej w drugi dzień Świąt, by z całym stworzeniem wyśpiewać raz jeszcze zmartwychwstałemu Panu nasze „Alleluja”.

Zmartwychwstanie daje nam nadzieję, na życie w wieczności, które jest ostatecznym celem naszej ziemskiej wędrówki. Na drodze do tego celu towarzyszy nam Chrystus, który chce nas w trudach wędrówki wspierać.

Otwórzmy oczy i uszy naszego serca, byśmy mogli dostrzegać Jego obecność i troskę o nas w naszej ziemskiej pielgrzymce.